Заміна автомобільного скла

На СТО компанії ПП "ПРАГМАТЕК" проводиться оперативна заміна скла для:

  • легкового автомобіля, джипа;
  • буса, малотоннажної вантажівки;
  • крупнотонажного тягача, «тире».

Ми співпрацюємо з німецькою компанією SEKURIT, англійської PILKINGTON, японської AGC, китайськими XYG і FUYAO. Завдяки такій широкої партнерській мережі ми оперативно здатні відновити пошкоджене скло на автомобілях будь-яких марок і габаритів.

На нашому СТО працюють кваліфіковані фахівці, які оперативно демонтують побите або зіпсоване скло з подальшою його заміною на нову. У нас в цьому плані великий досвід: компанія «ПРАГМАТЕК» функціонує вже 10 років (раніше ми називалися «TA-HO ТРЕЙЛЕРЗ»).

З УСІХ ПИТАНЬ ЩОДО ЗАМІНИ СКЛА ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

АДРЕСА

м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 16

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(067)-361-36-03
(099)-00-44-911
(0332)-78-88-86

EMAIL

service@pragmatec.com.ua

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМІНА СКЛА

Для роботи ми використовуємо тільки якісне європейське обладнання. Зокрема, інструменти і технології від швейцарської компанії «Sika». Ми обрали їх обладнання, тому що, як показує практика, воно дозволяє в оптимальні терміни провести заміну скла: швидко, якісно, надійно. Так, в середньому на заміну автомобільного скла йде від 3 до 4 годин, в залежності від моделі машини і складності ушкоджень. Після проведення процедури заміни доведеться почекати ще приблизно 3 години, поки висохне клей. Якщо клієнт дуже поспішає, то наші спеціалісти можуть вдатися до використання спеціалізованого клею Sika Track Drive, який береться набагато швидше (близько години-двох).

Важливо пам'ятати, що в зимовий період терміни збільшуються, так як клей сохне довше приблизно на 40%. Повне висихання клею триває близько доби, тому майстри рекомендують дотримуватися таких правил:

  • протягом доби автомобіль краще тримати на рівній горизонтальній поверхні, щоб скло не змінило свого природного стану під власною вагою;
  • водієві слід обмежити швидкість водіння до 40-50 км/год, особливо якщо дороги з вибоїнами.

Якщо вам необхідна заміна лобового або бічного скла, то звертайтеся до наших консультантів за додатковою інформацією (або приїжджайте безпосередньо за вказаною на сайті адресою).

Важливе уточнення: у випадку заміни лобового скла іноді потрібна заміна старих двірників на більш нові. Це пояснюється тим, що старі зношені склоочисники можуть затерти нове скло, і воно втратить свою прозорість. У будь-якому випадку, наші фахівці про всіх вас повідомлять, якщо заміна двірників буде необхідна.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.