Встановлення пневмоподушок

Встановлення пневмоподушки - це ефективний спосіб покращити динаміку вашого транспортного засобу, його керованість, прохідність і вантажопідйомність. Пневмопідвіска забезпечить для вас комфортне пересування на найскладніших дорогах.

Встановлення пневмопідвіски - в оперативні терміни і з гарантією!

Встановлення пневмоподушок здійснюється фахівцями компанії «PRAGMATEC» у найкоротші терміни і за доступними цінами. Ми підберемо для вашого транспортного засобу саме той тип підвіски, який дозволить досягти важливих для вас якостей. Пневморесори підбираються з урахуванням технічних особливостей авто. Для цього наші співробітники проводять ряд тестів.

Здійснюємо встановлення пневмопідвіски на такі транспортні засоби:

Газель Форд Транзит Мерседес Спринтер
Фіат Дукато Опель Віваро Опель Мовано
Пежо Боксер Фольксваген Крафтер Фольксваген ЛТ
Сітроен Джампер Рено Трафік Рено Мастер
Тойота Тундра Хюндай Ніссан Інтерстар
ДАФ ЛДВ Конвой Івеко Дайлі Фольксваген Кадді
Мерседес Віто Фіат Добло легкові причепи

Якщо ви не знайшли в переліку Ваш автомобіль, зв'яжіться з менеджерами, щоб уточнити можливість установки пневмоподушок.

Встановлення пневомпідвіски здійснюється з використанням сучасного обладнання. А послуги надають досвідчені автомеханіки - справжні професіонали своєї справи.

Гарантія на пневмоподушки становить 24 місяці.

З УСІМА ПИТАННЯМИ ЩОДО УСТАНОВКИ ПНЕВМОПОДУШОК ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

АДРЕСА

м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 16

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(067) 361-36-03
(099) 004-49-11

EMAIL

service@pragmatec.com.ua

 

 

Переваги пневморесор:

• зменшення крену, розгойдування, поліпшення керованості транспортним засобом;
• легкість ходу, комфорт як для водія, так і для пасажирів;
• на поганих дорогах з нерівним покриттям ваша їзда буде набагато більш комфортною, адже пневмопідвіска підтримує контакт шини з дорогою;
• пневморесора не дозволяє причепу перекосити автомобіль і робить гальмування більш ефективним;
• поліпшення ходу підвіски - повернення її в нормальне положення без передачі ударів на кузов;
• збільшення прохідності транспортного засобу;
• збільшення вантажопідйомності, зниження бічного кочення в вантажних авто;
 
А ще, пневмоподушки, купити які можна на нашому сайті, надають можливість застосовувати виносну систему управління. Це означає, що ви зможете регулювати параметри підвіски - рівень жорсткості, висоту розташування вантажної платформи прямо з робочої кабіни!
 
Довірте ваш автомобіль нам і ви точно не пошкодуєте! Гарантуємо максимум комфорту при мінімальних затратах.

Що собою представляють пневмоподушки?

 

Пневматична подушка (пневморесора) представляє собою пневматичний балон з повітрям, який використовується в підвісці як елемент амортизації. У балоні знаходиться повітря, яке на тиск вантажу відповідає зворотною дією. Від величини цієї дії залежить несуча здатність елементу. Стискаючись під впливом вантажу, пневматична подушка намагається повернутися до початкового стану. Протидія повітря при цьому збільшується разом з наростанням впливає навантаження. Завдяки цьому запобігається пошкодження оболонки.
 
Пневморессора є високоефективною альтернативою металевим пружинам і торсіонам. Установка пневмопідвіски може здійснюватися на різні види транспортних засобів: легкові, вантажні авто, причепи та напівпричепи, автобуси, рейковий транспорт. Також пневмоподушки застосовують і для оснащення домкратів та інших інструментів.
 
Через особливості експлуатації та місця розташування пневморессора зазнає значних навантажень, а також на неї впливає дорожній пил і бруд. Саме тому всі наші пневмоподушки виготовлені з надійних матеріалів, стійких до різних факторів навколишнього середовища.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.