ТО і ремонт причепів

Приватне підприємство «ПРАГМАТЕК» займається виробництвом якісних сертифікованих причепів, а також їх обслуговуванням. Значна частина наших кращих фахівців займається діагностикою і ремонтом причепів. Ми володіємо багаторічним досвідом і всім необхідним обладнанням, що гарантуємо вам швидкий і якісний ремонт.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ РЕМОНТ ПРИЧЕПА?

Якщо у вас трапилася поломка причепа, достатньо приїхати до нас на СТО (якщо потрібна інформація щодо умов обслуговування, є можливість звернутися до консультантів за вказаними на сайті номерами). Контактна інформація вказана нижче.

НАШІ КОНТАКТИ:

АДРЕСА

м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 16

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(067)-361-36-03
(099)-00-44-911
(0332)-78-88-86

EMAIL

service@pragmatec.com.ua

 

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Наше СТО дозволить провести комплексну діагностику (якщо вона необхідна) причепів, щоб оперативно виявити і усунути несправність будь-якої складності. Регулярна діагностика на СТО «ПРАГМАТЕК» — це гарантія, що вантаж завжди буде надходити вчасно і без пригод.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на такі види ремонтних робіт та переваги:

  • заміна гальмівного троса;
  • усунення несправностей гальмових колодок;
  • ремонт зчіпних механізмів, пильовика, амортизаторів;
  • усунення несправностей торсіонної осі;
  • діагностика і ремонт електричних систем і світлотехніки;
  • перепресування гумових джгутів;
  • зварювання будь-яких елементів;
  • тривала гарантія на всі види робіт.

Ми здатні вирішити будь-яку проблему, так як володіємо сучасним діагностичним обладнанням і кваліфікованими фахівцями. Звертаючись в «ПРАГМАТЕК», ви можете бути впевнені на 100%.

У випадку, якщо у вас на причепі є якесь слабке місце, яке часто вимагає ремонту, наші майстри можуть модифікувати існуючу конфігурацію. Установка бортів, поліпшення гальмівної системи, обладнання причепа додатковими функціональними елементами, розширення (або зміна) конструкції причепа – нам під силу вирішити будь-які проблеми.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.