Тентові ангари і склади

ПП "ПРАГМАТЕК" виготовляє каркасно-тентові конструкції різних конфігурацій:

  • ангарні, гаражні, складські, для навісів і т. п. споруд;
  • для каркасно-тентових ангарів, складів, гаражів, спортивних і торгових споруд.

Ми самі виробляємо тенти, каркаси та елементи каркасних конструкцій. Такий підхід дозволяє не тільки розширити спеціалізацію ПП «ПРАГМАТЕК», але і дає ряд переваг самим клієнтам. Так, вам не доведеться одночасно співпрацювати з декількома компаніями, щоб отримати, наприклад, готовий ангар.

Процес будівництва, як відомо, супроводжується безліччю труднощів, серед яких великі фінансові витрати, оформлення різноманітних документів, пошук робочих, робота над проектом і узгодження різноманітних рішень. На все це йдуть місяці, а іноді й роки.

Каркасно-тентові конструкції, навпаки, дозволяють уникнути величезної кількості труднощів. По-перше, це набагато дешевше традиційного будівництва. По-друге, це набагато швидше. Сучасні будівельні технології дозволяють в найкоротші терміни звести швидкомонтовані тентовий ангар, який нічим не буде поступатися бетонній споруді. Хіба що, по міцності. Під таку споруду немає необхідності заливати міцний фундамент, а зібраний з металевих секцій каркас легко покривається міцним тентом з ПВХ-тканини.

З УСІХ ПИТАНЬ ВИГОТОВЛЕННЯ КАРКАСНО-ТЕНТОВИХ АНГАРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

АДРЕСА

с. Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(050)-433-31-83
(067)-334-55-21

EMAIL

tent@pragmatec.com.ua

 

ПЕРЕВАГИ ТАКОГО ПІДХОДУ ЧИСЛЕННІ:

  • Тентові ангары.јрдЗводити секційний ангар набагато простіше, дешевше і швидше. Сьогодні все більше число торговельних організацій віддає перевагу саме такий підхід у веденні бізнесу, тому що переваги сторицею покривають недоліки.
  • Надійність. Якщо проект розрахований правильно, і якщо в процесі зведення були використані якісні матеріали, то такий каркасний ангар здатний простояти кілька десятиліть. Звичайно, завжди існує фактор вандалізму, але це є в будь-якій сфері діяльності.
  • Простота в плані догляду та ремонтних робіт. Каркасний ангар являє собою модульну конструкцію, тому будь-який його елемент можна легко і швидко замінити у разі необхідності. У більшості випадків навіть не знадобляться спеціальні інструменти, так як всі засуви і кріплення універсальні. Такий ангар можна легко розібрати, збільшити його розміри, зменшити або зовсім транспортувати на інший майданчик.
  • Можливість утеплення. Завдяки використанню пінопласту, пінополіуретану, піноізолу або мінеральної вати ангар легко і швидко утеплюється. За бажанням клієнта ми навіть можемо виготовити спеціальний двошаровий намет, в якому між шарами ПВХ буде розташовуватися утеплювач.
  • Можливість встановлення додаткового обладнання. На металевому каркасі легко можна розташувати різні інженерні або торгові комунікації, електрообладнання, закріпити намети, товари і т. п.
  • Завдяки заводському виготовленню каркасних елементів, весь процес створення ангара лежить на наших плечах. Вам залишається лише забрати і перевезти елементи в потрібне місце, після чого зібрати в готову споруду.
  • Мобільність. Всі елементи каркасно-тентових конструкцій легко розібрати, транспортувати в інше місце та зібрати заново. Це, мабуть, одна з головних переваг.

Ціни на зведення таких споруд значно нижчі, ніж на зведення традиційних будівель. Економія тут спостерігається за всіма параметрами: на фундаменті, будматеріалах, обслуговуванні і трудовитрати при будівництві. Будівельники можуть впоратися за кілька днів, а не місяців або навіть років, як у випадку із звичайними капітальними будівлями.

Звертаючись в компанію «PRAGMATEC», ви гарантовано отримаєте якісні каркасно-тентові конструкції, які будуть максимально мобільними, надійними та зручними в експлуатації. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними на нашому сайті номерами.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.