Тентові шатри, палатки, альтанки, навіси

Компанія ПП "ПРАГМАТЕК" ("ТА-НО Трейлерз Україна") виробляє різні вуличні споруди з ПВХ:

  • ПВХ-навіси для легкових автомобілів, дач, саду, басейнів;
  • штори з ПВХ для альтанки або веранди;
  • тентові намети для торгівлі;
  • альтанки з тентової тканини для дачного відпочинку;
  • садові намети з ПВХ.

ПВХ-тканина представляє собою дуже дешевий, і в той самий час якісний спосіб захисту від дощу, снігу, холоду або пекучих сонячних променів. Такий навіс можна використовувати на дачній ділянці, в саду, біля гаража і т. д. В асортименті нашої компанії величезна кількість різноманітних виробів, до того ж ви можете оформити замовлення на виготовлення шатра за індивідуальним планом. 

З УСІХ ПИТАНЬ ВИГОТОВЛЕННЯ  ВИРОБІВ З ПВХ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

АДРЕСА

с. Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(050)-433-31-83
(067)-334-55-21

EMAIL

tent@pragmatec.com.ua

 

Переваги тентових виробів

Головною перевагою виробів з ПВХ-тканини є їх універсальність. Їх можна застосовувати скрізь і у будь-яку погоду, вони однаково добре захищають як від жари, так і від холоду (а також опадів). Єдине, у випадку, якщо намет потрібен для роботи в зимовий період, то слід замовити виготовлення намету з використанням двох шарів - ПВХ і утеплювача. Такий підхід дозволяє отримати досить термостійкий виріб. Це дуже хороший варіант для туристів, які люблять походи в гори, і для людей, що займаються торгівлею в зимовий сезон.

Також переваги шатрів, наметів і альтанок з ПВХ можуть оцінити фермери та власники сільськогосподарських організацій. Наша компанія може виготовити каркасно-тентові вироби, які відрізняються високою мобільністю і доступністю в плані ціни. Такий намет легко розібрати і перевезти в інше місце. ПВХ-тканина є дуже міцною, до того ж наше підприємство використовує технологію ущільнення країв, щоб гачки, люверси та інші кріплення неможливо було випадково відірвати.

Швидкість установки намету дуже висока, його можна встановити за кілька годин, у той час як на зведення класичних будівель йдуть місяці та іноді навіть роки. Таким чином, плюси технологій ПВХ очевидні і незаперечні. Тентові намети, намети та альтанки можуть оперативно вирішити ряд проблем, оскільки можуть використовуватись у якості:

  • складів;
  • альтанок;
  • тимчасового житла;
  • гаража;
  • торгової точки.

Загалом можна придумати абсолютно будь-яке застосування для такого виробу. Крім цього, ви можете вбити двох зайців одним пострілом, адже на тент можна нанести якісний принт, який стане вашою рекламою.

З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за вказаними контактними номерами.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.