Тенти та каркасно тентові конструкції

ПП "ПРАГМАТЕК" виготовляє каркасно-тентові конструкції з ПВХ. У своєму виробництві ми використовуємо тент ПВХ виробництва Бельгії і Іспанії найвищої якості щільністю від 630 до 900 г/кв.м, що дає можливість досягти максимальної стійкості конструкції до впливу зовнішнього середовища (сонце, перепад температур, хімічний вплив), а отже довговічності та надійності експлуатації. Спираючись на великий виробничий досвід у даному напрямку ми маємо можливість врахувати і реалізувати всі індивідуальні вимоги клієнта і виготовити каркасно-тентові споруди практично будь-якої складності та конфігурації.

З УСІМА ПИТАННЯМИ ЩОДО ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕНТІВ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

АДРЕСА

с. Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(050)-433-31-83
(067)-334-55-21

EMAIL

tent@pragmatec.com.ua

 

На поточний момент головними напрямками робіт в тематиці каркасно-тентових конструкцій є:

 • виробництво автомобільних тентів;
 • виробництво тентів для човнів і катерів;
 • виробництво тентів для зерновозів;
 • ремонт тентів;
 • виготовлення тентових наметів, альтанок, наметів, навісів;
 • тентові ангари;
 • тентові гаражі. 

Також ми здійснюємо продаж тканини для тентів і фурнітури.

 • Виробництво тентів
  Здійснюємо виготовлення тентів і каркасно-тентових конструкцій на власних виробничих потужностях. Тентові покриття виготовляються методом високотемпературного зварювання гарячим повітрям. Можуть бути різні варіанти кріплення ПВХ-покриття до каркаса: на скоби, еспандером, шнуром, на прихвати, зтяжними ременями - в залежності від конструкції і побажань замовника. Наші тентові конструкції довговічні: покриття ПВХ може служити 10-15 років, каркас з якісних захищених від корозії труб - ще довше.
 • Автомобільні тенти
  Виготовлення автомобільних тентів за індивідуальним замовленням: чохли і тенти для легкових, вантажних авто, фур, автомобілів Газель, ВАЗ, причепів і напівпричепів. У нас можна замовити тент будь-якої конфігурації, з урахуванням розмірів, способу кріплення (скобні, шнуровані, еспандерні, з прихватом, кріплення натяжним ременем). Наші тенти мають високі показники міцності і надійності, тому будуть служити максимально довго.
 • Тенти на човни та катери
  Виробляємо тенти для човнів і катерів: транспортувальні, ходові, носові, стоянкові тенти - готові варіанти, а також виготовлення за індивідуальними проектами. У випадку індивідуального замовлення тент ідеально підганяється під розміри судна, враховуються конструктивні особливості, вибирається зручний спосіб кріплення. Ви можете замовити індивідуальне оформлення дизайну тенту з розміщенням потрібної вам інформації.
 • Ремонт тентів
  Ремонт тентів з ПВХ для вантажних автомобілів, фур, напівпричепів та ремонт наметів, навісів, гаражів з ПВХ - роботи будь-якої складності. Ми можемо накласти звичайну латку, закрити тріщину, вставити люверс або тентову скобу, щоб забезпечити більш високу міцність конструкції. Ми маємо великий досвід роботи у даній сфері і гарантуємо високу якість надання послуг.
 • Тентові ангари і склади
  Виготовляємо каркасно-тентові конструкції: ангарні, гаражні, складські, для навісів, каркасно-тентових ангарів, складів, гаражів, спортивних і торговельних споруд. Каркасні конструкції набагато дешевші традиційного будівництва. У нас ви можете замовити надійні, мобільні і зручні в експлуатації конструкції, які прослужать кілька десятиліть. Весь процес створення ангару лежить на наших плечах. Вам залишається лише забрати і перевезти елементи в потрібне місце, після чого зібрати в готову споруду.
 • Тентові шатри, палатки, альтанки, навіси
  Пропонуємо послуги виготовлення найрізноманітніших конструкцій з ПВХ на каркасній основі, а також нанесення на них текстів і зображень. Виробляємо ПВХ-навіси для легкових автомобілів, дач, саду, басейнів, тентові намети для торгівлі, садові намети з ПВХ. Вироби з ПВХ-тканини можуть допомогти вирішити безліч складських, транспортних і будівельних проблем. Також тенти, навіси, намети, ангари з ПВХ мають рекламний потенціал - на їх поверхню легко можна нанести будь-які малюнки або текст.
 • Тентові кафе, павільйони і ларки
  Виробляємо тентові павільйони, тентові кафе і ларьки, прозорі м'які вікна. Пропонуємо готові рішення, а також виготовлення за індивідуальним замовленням. Використовуємо метод високотемпературного зварювання гарячим повітрям, що забезпечує максимально можливу надійність в рамках даної технології. Конструкції тентів мають такі переваги як мобільність, легкість монтажу, доступні ціни. Це відмінне рішення для будь-якого бізнесу.
 • Тентові гаражі
  Пропонуємо виготовлення тентів гаражів їх ПВХ. Це надійне і недороге укриття, яке забезпечить захист вашого автомобіля від різного роду кліматичних впливів, таких як сніг, дощ, град, пекучі промені сонця. Термін служби такого гаража може досягати від 15 до 20 років, в залежності від умов експлуатації.
 • М'які вікна
  Здійснюємо виготовлення м'яких вікон з ПВХ. М'які вікна - чудове рішення для альтанки, садового будиночка, тераси або річного ресторану. Вони недорогі, естетичні, довговічні, екологічні, зручні в плані обслуговування, їх можна мити будь-яким побутовим засобом. Ми самі виробляємо м'які вікна, тому ви можете розраховувати на максимально низькі ціни.

Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.