Ремонт тентів

Приватне підприємство «ПРАГМАТЕК» займається ремонтом тентів з ПВХ для різних категорій автомобілів, техніки і побутового використання:

  • вантажні автомобілі, фури, напівпричепи;
  • ПВХ покриття човнів, катерів, яхт;
  • намети (вулична торгівля), навіси;
  • гаражі з ПВХ.

Ремонт здійснюється в декількох варіантах, за бажанням клієнта. Ми можемо накласти звичайну латку, закрити тріщину, вставити люверс або тентову скобу, щоб забезпечити більш високу міцність конструкції. Наші фахівці мають великий досвід у даному питанні, оскільки ПП «ПРАГМАТЕК» працює на українському ринку вже більше 10 років. Щоб замовити ремонт тенту, достатньо зв'язатися з нами за вказаними нижче контактними даними.

З УСІХ ПИТАНЬ ЩОДО РЕМОНТУ ТЕНТІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

АДРЕСА

с. Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(050)-433-31-83
(067)-334-55-21

EMAIL

tent@pragmatec.com.ua

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ЧИ ВЛАСНОРУЧНИЙ  РЕМОНТ ТЕНТУ?

ПВХ належить до категорії вкрай надійних і довговічних матеріалів. В середньому його терміни служби можуть варіюватися від 10 до 20 років, в залежності від умов експлуатації. Як показує практика, необережне поводження або недотримання вимог до експлуатації призводить до прикрих ситуацій:

  • відірвані люверси та кріплення;
  • поява тріщин;
  • сильні потертості;
  • розриви тканини і т. п.

У будь-якій з цих ситуацій перед людиною постає вибір: звернутися до майстрів або спробувати здійснити ремонт тенту вручну. Щоб відремонтувати тент, треба купити необхідні комплектуючі та обладнання, оскільки працювати з ПВХ-тканиною не так вже просто. Вручну це зробити найчастіше неможливо, і доведеться орендувати обладнання для гарячого склеювання.

Такі витрати часу, грошей і сил не актуальні, адже можна звернутися в компанію «ПРАГМАТЕК». Ми регулярно здійснюємо ремонт тентів, оскільки маємо необхідний досвід та обладнання. Також ми зможемо надати вам вичерпну консультацію щодо того, як правильно доглядати за тентом, щоб він прослужив вам якомога довше.

Ціна на ремонт тенту може змінюватись, в залежності від ступеня пошкодження виробу. Ціноутворення варіюється також від кількості замінних люверсів, шнурів, гачків і ПВХ-тканин. У будь-якому разі, ми надаємо повну звітність по фінансових витратах. Також пам'ятайте, що звертатися до нас має сенс лише в тому випадку, якщо ремонт тенту буде нижче його собівартості. Іноді люди звертаються, щоб їм відремонтували тент в катастрофічному стані, хоча він відслужив вірою і правдою вже років 10. У таких випадках ремонт недоцільний, і набагато дешевше буде замовити виготовлення нового тенту.

На старих тентах заплатки тримаються дуже погано, стара тканина розповзається, і самим надійним місцем, по факту, є ті самі заплатки. Якщо хочете проконсультуватися з приводу можливого ремонту тенту, звертайтеся до наших консультантів на сайті «PRAGMATEC». Ми працюємо в Луганську, а також здійснюємо доставку у будь-які населені пункти України.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.