Ремонт осей

Наша компанія займається наданням послуг по ремонту осей гумово-джгутової підвіски. Ці види робіт ми здійснюємо з використанням власного спеціалізованого обладнання. Якщо у вас виникли проблеми з торсіонною віссю, то просто зверніться за одним з представлених на сайті номерів, і наш консультант зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

З УСІМА ПИТАННЯМИ ЩОДО РЕМОНТУ ОСЕЙ ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

АДРЕСА

м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 16

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(067)-361-36-03
(099)-00-44-911
(0332)-78-88-86

EMAIL

service@pragmatec.com.ua

 

ЯКІ ВИДИ РЕМОНТУ ТОРСІОННИХ ОСЕЙ МИ ПРОВОДИМО?

Наші фахівці здатні якісно здійснити перепрессовку гумово-джгутних елементів, замінити важелі торсіонної осі та адаптувати довжину балки для оптимального функціонування причепа. Ремонт осей доцільно проводити у двох найпоширеніших випадках:

  • зношування гумово-джгутних елементів;
  • викривлений важіль.

Іноді, втім, якщо деталь у дуже поганому стані, то витрати на її ремонт можуть бути еквівалентні вартості нової осі. В цьому випадку ми будемо рекомендувати повністю замінити деталь. Точну інформацію про вартість можна дізнатися тільки після огляду деталі майстром або надання нашому менеджеру детальної інформації щодо ушкоджень.

Наша компанія знаходиться у м. Луцьку, але якщо ви з іншого населеного пункту, то це не проблема. Ви можете надіслати пошкоджену деталь, скориставшись послугами однієї з поштових компаній. Ремонт торсіонних осей займає, в середньому, від 3 до 5 годин, так що в цьому плані ремонт буде здійснено дуже оперативно (якщо пересилка з іншого міста, то до цього часу долучаються послуги поштового організації). У всякому разі, зв'язавшись з нашим менеджером і уточнивши деталі, ви зможете отримати точну і достовірну інформацію щодо термінів.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.