Переобладнання вантажних платформ

Компанія "PRAGMATEC" здійснює переобладнання вантажних автомобілів під різні конфігурації: легкий евакуатор, тентована платформа, фургон.


ЕВАКУАТОР - автомобільна платформа для перевезення транспортних засобів (пошкоджених або робочих). Необхідний для вирішення проблем, що виникли у випадку поломки автомобіля або виникнення аварійної ситуації. Евакуатор доставляє транспортний засіб від місця, де виникла проблема, до станції технічного обслуговування.

АВТОВОЗ - автомобільна платформа, яка забезпечує планову перевезення робочого транспорту (автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів), в тому числі і на довгі відстані. Автовози можуть бути легкими і важкими, одно- і дворівневими. Вибір конфігурації залежить від функціонального призначення автовозу.

ТЕНТОВАНА ПЛАТФОРМА. ФУРГОН. Переобладнання вантажних автомобілів (шасі) дає можливість встановити практично будь-яку конфігурацію кузова в залежності від виду вантажу та специфіки перевезень.

Всі вироби виробництва "ПРАГМАТЕК" мають антикорозійне покриття, яке наноситься методом гарячого оцинкування і забезпечує ефективний захист від різних впливів навколишнього середовища.

Рами автомобільних платформ є зварними, що, на відміну від заклепувальних або різьбових з'єднань, забезпечує їм високий запас міцності і високу зносостійкість.

Крім перевезення автотранспорту виникає потреба в переобладнанні шасі вантажних автомобілів і під інші функціональні можливості. Фахівці компанії «PRAGMATEC» на базі вантажного шасі можуть встановити практично будь-яку конфігурацію кузова: фургон, тентовану платформу, різноманітні силові агрегати, конструкції і механізми. Будь-які побажання замовника будуть реалізовані.

На проведені роботи по перобладнанню вантажних платформ надаємо гарантію - 1 рік.

Варіанти роботи і деякі з конфігурацій автомобільних платформ можна побачити ТУТ.

З усіх питань, пов'язаних з переобладнанням вантажних автомобілів, звертайтесь за контактними номерами телефонів (067) 33-22-831, (050) 37-72-228 або пишіть на e-mail: m.kolyubaev@pragmatec.com.ua

 


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.