Автомобільні тенти

ПП «ПРАГМАТЕК» виготовляє автомобільні тенти за індивідуальним ескізом і заданим параметрам. Ми спеціалізуємося на тенти і каркаси під них для таких конфігурацій:

 • легкові автомобілі (чохли і тенти включно);
 • вантажні автомобілі, фури;
 • автомобілі Газель, ВАЗ і т. п. представників вітчизняного автопрому;
 • причепи і напівпричепи.

Крім цього, ви можете замовити тент під будь-яку індивідуальну конфігурацію, з урахуванням розмірів, експлуатаційних потреб і способу кріплення (скобные, шнуровані, эспандерные, з прихватом, кріплення стяжними ременями тощо). Якщо ви хочете замовити один з готових варіантів, або бажаєте замовити тент під особливі потреби, то зв'яжіться з нами. Контактна інформація вказана нижче.

З УСІХ ПИТАНЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕНТІВ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

АДРЕСА

с. Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

КОНТАКТИ/ТЕЛЕФОНИ:

(050)-433-31-83

(067)-334-55-21

EMAIL

tent@pragmatec.com.ua

 

Якість без компромісів

Власники легкових та вантажних автомобільних причепів зможуть по достоїнству оцінити сильні сторони тентів, особливо якщо їх порівнювати з металевим кузовом:

 • Тент має меншу вагу. Це перевагу ви зможете помітити по витраті бензину, газу або дизельного палива (солярки). На жаль, паливо постійно дорожчає, і навіть невелика економія може з часом вирости в солідну суму.
 • Тканина з ПВХ не схильна до корозії і деформацій, а також не потребує щорічної фарбування. Це значно спрощує життя водієві або компанії, яка займається вантажоперевезеннями. Тенти нашого виробництва на 100% вологостійкі і дуже міцні.
 • У будь-який час в будь-якому місці у вас буде можливість зняти тент, або від'єднати кріплення в деяких місцях. Це дуже важливо, особливо коли потрібно перевезти вантаж, який не вмістився на борт причепа. Тент в цьому плані більш універсальна.

Як показує практика, в більшості випадків переважно виготовляти тент на замовлення. Справа в тому, що, незважаючи на існуючі стандарти, розміри кузовів можуть трохи відрізнятися один від одного, в результаті чого один і той же тент буде по-різному облягати каркас. Можуть утворюватися просвіти, місцями ПВХ-тканина буде висіти, місцями навпаки, доведеться натягати. Як показує практика, чим більше габарити причепа, тим частіше зустрічаються такі ситуації. Саме тому рекомендується замовляти тенти за індивідуальною схемою, з урахуванням особливостей кріплення і конструкції причепа, його габаритів.

Якісні автомобільні тенти на замовлення

Компанія «ПРАГМАТЕК» вже більше 10 років займається виготовленням причепів, а також тентів на замовлення. Ми працюємо, спираючись на багатий досвід та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Важливо розуміти, що індивідуальне виготовлення тенту не буде набагато дорожче, ніж просто купівля вже готового. Натомість ви отримуєте тент, який повністю відповідає конструктивним особливостям причепа, з наявністю необхідних кріплень. Також, ви можете замовити тент зі вставками з прозорого ПВХ, якщо є така необхідність.

На виробництві ми використовуємо надійну ПВХ-тканина з Бельгії та Іспанії, їх щільність може варіюватися від 630 до 900 г/м2. Такий високий показник дає неабияку міцність і надійність, гарантуючи, що тент здатний прослужити 10-15 років. Для нас якість стоїть на першому місці, тому ми застосовуємо сучасний високотемпературний метод зварювання внахлест. Також, завдяки наварке додаткових шарів ПВХ в місцях кріплення, тенти забезпечують практично повну герметичність. Такий підхід до виробництва – гарантія того, що ви отримаєте якісний тент, ідеально підходить під ваші потреби і запити.

Під час виробництва ми також неодноразово приміряємо тент на причепі або автомобілі, щоб зробити все на вищому рівні. Наша продукція повністю відповідає регламенту Євросоюзу, тому, якщо ви займаєтеся міжнародними перевезеннями, ви можете бути абсолютно спокійні. Ми гарантуємо:

 • ідеальне розташування люверсів на відстані 18 см один від одного;
 • проклейка митної стрічки в потрібних місцях;
 • довговічність тенту;
 • міцність.

Звернувшись до «PRAGMATEC», ви отримаєте виріб, яке перевищить всі ваші очікування. За додатковою інформацією звертайтеся до наших консультантів за вказаними на сайті номерами.


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.