Послуги

 • Переобладнання вантажних платформ
  Компанія "PRAGMATEC" здійснює переобладнання вантажних автомобілів під різні конфігурації: легкий евакуатор, тентована платформа, фургон. Як додаткове оснащення можлива установка інструментальних ящиків, транспортних ременів для кріплення вантажу, а також електричних лебідок.
 • Прокат причепів в Україні
  Якщо у вас немає необхідності користуватися причепом круглий рік, але потреба в ньому іноді все ж виникає, пропонуємо вам послугу прокату причепів. Ви можете орендувати причіп для власних потреб на строк від кількох годин до кількох тижнів. Ми пропонуємо широкий вибір моделей від легкових універсальних бортових причепів до спеціалізованих платформ для транспортування автомобілів. Весь парк причепів систематично проходить ретельних технічний огляд, діагностику і, у випадку необхідності, здійснюється оперативний ремонт і заміна витратних чи зношених комплектуючих. Наші причепи завжди в чудовому технічному стані і можуть легко використовуватися як для пересування територією України, так і для безперешкодного виїзду за кордон.
 • Тенти та каркасно тентові конструкції
  Пропонуємо широкий спектр робіт по виготовленню каркасно-тентових конструкцій. Тентові ангари, склади, ятки, палатки, шатри, навіси, автомобільні тенти, тенти для напівпричепів, причепів, катерів і т.п. У виробництві використовується тентовий матеріал ПВХ найвищого гатунку виробництва Бельгії та Іспанії щільністю 630-900 г/кв.м, завдяки чому досягається максимальна довговічність та стійкість конструкції до впливу зовнішнього середовища. Великий досвід виробництва по даному напрямку дозволяє нам врахувати і реалізувати всі індивідуальні вимоги клієнта і виготовити каркасно-тентові споруди практично будь-якої складності і конфігурації.
 • ТО і ремонт причепів
  Наше СТО проводить технічне обслуговування причепної техніки. Ремонтні роботи будь-якого рівня складності, систематична діагностика причепів для своєчасного виявлення несправностей і заміни зношених комплектуючих. До переліку здійснюваних робіт входять: ремонт гальмівної системи причепа, інерціного гальма, заміна і регулювання гальмівних колодок, ремонт торсіонних осей заміна важелів торсіонної осі, перепресовка гумових джгутів осі, заміна підшипників, ремонт електропроводки, встановлення модуля узгодження для фаркопа, зварювальні роботи будь-якої складності і т.п. Також у випадку необхідності ми можемо провести роботи з модифікації існуючої конфігурації причепа.
 • Ремонт осей причепів
  Здійснюємо ремонт торсіонних осей. Перепресовка торсіонів, заміна важелів торсіонної осі, адаптація довжини балки на власному спеціалізованому обладнанні. Всі роботи проводяться в найкоротші терміни. Приймаємо замовлення з інших регіонів України з пересилкою за посередництва всеукраїнських перевізників - "Нову пошту", САТ, Інтайм, Делівері.
 • Продаж запчастин для причепів
  Компанія ПП "ПРАГМАТЕК" реалізує широкий асортимент запчастин, аксесуарів і комплектуючих для причепів, а також товари багатьох інших категорій: автомобільні лебідки і талі, компресори, генератори, домкрати, насоси, мобільні заправки, садову техніку, електроінструмент. Продаж здійснюється як безпосередньо на місці, так і через інтернет-магазин ПП "ПРАГМАТЕК".
 • Металообробка
  Допоможемо реалізувати проекти з металообробки будь-якого рівня складності. Перфорування, штамповка, пуклівка, зварювальні роботи, порізка, гнуття, вальцювання, антикорозійний захист. Власне кваліфіковане конструкторське бюро дозволяє віднаходити надійні і актуальні рішення поставлених завдань. Сучасне європейське обладнання з ЧПУ і великий досвід гарантують високу якість виконаних робіт.
 • Встановлення пневмоподушок
  Здійснюємо встановлення пневмоподушок на Газель, Форд Транзит, Мерседес Спрітер, Опель Віваро, Сітроен Джампер, Рено Трафік, Рено Мастер, Тойота Тундра, Хюндай, Ніссан Интерстар, ДАФ ЛДВ Конвой, Івеко Дайлен, Фольксваген Кадді, Мерседес Віто, Фіат Добло, легкові причепи та інші транспортні засоби. Установка пневоресор здійснюється з використанням сучасного обладнання. Пневмопідвіска дозволяє покращити керованість, прохідність і вантажопідйомність автомобіля, а також підвищити комфорт як для водія, так і для пасажирів. Роботи виконуються досвідченими автомеханіками в оперативні терміни. Гарантія на пневмоподушки - 24 місяці.
 • Заміна автомобільного скла
  СТО компанії ПП "ПРАГМАТЕК" надає послуги заміни автомобільного склад для легкових та вантажних автомобілів, а також бусів. Пропонуємо на вибір ламіноване чи гартоване скло провідних світових виробників різних цінових категорій. Гарантуємо високу якість і короткі строки виконання ремонту - в екстрених випадках заміна скла можлива протягом 1-2 годин.

Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.