Для дилерів

Партнерська програма від заводу причепів «ПРАГМАТЕК»

 

Ми - команда заводу «ПРАГМАТЕК», що розробила вигідну партнерську програму, учасники якої мають унікальну можливість гнучкого управління своїми товарними запасами, отримання інформаційної та маркетингової підтримки, а також практичного досвіду від виробника і продавця причепів більш ніж з 10-річним досвідом.

   З усіх питань щодо дилерства, дилерських цін і організації продажів звертайтеся за телефонами:

Для дзвінків по Україні:
 +38 (067) 327-30-50
 +38 (063) 685-99-99 

Для дзвінків по Білорусі:

 +37 (525) 694-72-84

 

Що ми пропонуємо?

Стати нашим партнером і спільно з нами розвивати свій бізнес

Продавати причіпну техніку високої якості


Викуп товару по закінченню або обмін товару протягом 6-місячного терміну

Прозору систему заробітку


 

Навчання нашій тематиці та особливостям продажу

Активну технічну підтримку з усіх питань

Рекламну продукцію для роздачі вашим клієнтам

Фото, відео та інформаційні матеріали для ваших веб-ресурсів

Гарантована наявність товару на складі

Перенаправлення потенційних клієнтів з вашого регіону *


 

Можливість оформлення безвідсоткового кредиту для ваших клієнтів *

* умови актуальні для партнерів на території України

Якщо ви є власником бізнесу, що діє, то наша партнерська програма дасть можливість вигідно його розширити, доповнити або диверсифікувати. Якщо ж ви ще не маєте свого бізнесу, то це хороша можливість почати свою справу.

 

Трохи про нас

Свою діяльність ми почали в 2007-му році як невелика виробнича фірма під назвою «ТА-НО Трейлерз Україна» у тісному інформаційному партнерстві з батьківською компанією - польським виробником причіпної техніки «TA-NO Trailers». За час співпраці ми перейняли колосальний досвід європейського виробника і з часом його лише примножили. На сьогоднішній день ПП «ПРАГМАТЕК» носить статус заводу і є одним з основних виробників причіпної техніки на ринку України з найбільшим асортиментом серійних і індивідуальних конструкцій. Завдяки багаторічному досвіду, таланту співробітників нашого конструкторського бюро і постійному вдосконаленню наших виробничих потужностей продукція, що випускається під маркою ПРАГМАТЕК, відповідає найвищим вимогам якості, надійності та практичності. Спеціалізація наших причепів охоплює спектр від простих універсальних господарських потреб до реалізації складних функціональних завдань. Власники причепів «ПРАГМАТЕК», крім якості, надійності, довговічності і функціональності також отримують в користування впевненість і спокій. Маючи зворотній зв'язок з нашими клієнтами, а також враховуючи вищевикладене ми з упевненістю можемо сказати, що причепи "Прагматек" одні з найкращих причепів, представлених на території України.


Пропонуємо розпочати співпрацю з наших
найпопулярніших моделей

 

  Причепи «Любарт»

Причепи сімейства «Любарт» - це новий для України тип причепів, який є результатом багаторічного виробничого досвіду нашої компанії, її стратегії постійних поліпшень та оновлених виробничих потужностей. Серед продукції українських виробників причіпної техніки він яскраво виділяється новим рівнем технологічності, надійності і естетики і гідно конкурує з такими сучасними європейськими брендами, як Brenderup, Humbaur, Stema.

Для підтримки нової технології і стандартизації виробничого процесу компанія «ПРАГМАТЕК» уклала прямі договори з концерном ArcelorMittal на поставки імпортного оцинкованого металу, який, на відміну від вітчизняного прокату, забезпечує ідеальну геометрію виробу, стабільну товщину металевого листа по всій площі та заявлену товщину цинкового покриття.

У своїй конструкції причепи Любарт містять ряд унікальних технологічних рішень. На відміну від традиційної для країн пострадянського простору звареної конструкції монтаж рам і кузовів причепів Любарт відбувається за допомогою болтових з'єднань. Таке рішення забезпечує високу динамічну надійність конструкції даних транспортних засобів та дає можливість легкої ремонтопридатності в разі механічних пошкоджень. Несучі елементи конструкції причепів Любарт виготовлені з профілів особливої ​​форми, що забезпечує легкість і високі показники питомої вантажопідйомності.

Оскільки всі металеві елементи даного типу причепів (рами, дишла, борта) захищені від корозії методом гарячого оцинкування, це дає можливість нашим клієнтам не проводити потокові і капітальні ремонти з використанням лакофарбових робіт протягом усього терміну експлуатації транспортних засобів.

При виготовленні причепів компанія «ПРАГМАТЕК» використовує виключно європейську світлотехніку і проводку, якість яких дозволяє покупцям нашої продукції мати принципово вищий рівень пасивної безпеки в темний час доби по відношенню до продукції більшості вітчизняних виробників.

Також в комплектації причепів Любарт ми використовуємо апробовану протягом більш ніж 10-річної виробничої історії нашого підприємства вологостійку фанеру, яка забезпечує їх низький рівень шуму, довговічність і високу ремонтопридатність.

  Причепи «Cармат»

Причіп «Сармат» - оптимальне рішення для безпечного транспортування і збереження вантажу. У цих причепах все зроблено з акцентом на особливу міцність і надійність. Рама з профільної труби забезпечує жорсткість і міцність всієї конструкції. Підлога та борти зашиті вологостійкою ламінованою фанерою, яка чудово витримує механічні пошкодження і температурні перепади, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, а в разі потреби легко замінюється.

Конструкція бортів дозволяє, за необхідності, зняти всі 4 борти і перевезти негабаритний вантаж. Також для зручності кріплення і транспортування таких вантажів по периметру бортів передбачений додатковий елемент для фіксації. Важливими конструктивними елементами є якісна світлотехніка і проводка європейських виробників, що дає водієві спокій при русі в темний час доби. Всі металеві елементи захищені від корозії цинковим покриттям. Якісні чавунні маточини, посилені ресори, повноцінні автомобільні амортизатори - все це зробить процес транспортування вантажу спокійним, впевненим і надійним.

  Лавети «SWISS»

Пропонуємо ще один наш бестселер. Лавета «SWISS» ( «Швейцарка») для перевезення транспортних засобів масою до 3 тон. Назва обумовлена дотриманням конструктивних особливостей, які відповідають вимогам норм швейцарського законодавства - в Швейцарії заборонено рух з причепами з шириною, що перевищує ширину тягача. Тому нами була розроблена модель з шириною рами, що відповідає ширині середньостатистичного буса (2100 мм) і колесами, розміщеними під платформою. Таким чином водій може бути впевнений, що куди б не їхав його автомобіль, його причіп також гарантовано пройде слідом.

Також однією з основних переваг даного автовозу є конструкція кузова, що пройшла безліч модифікацій і поліпшень, заснованих на реальному досвіді нещадної експлуатації на українських дорогах техніки з власного парку орендних причепів. Оскільки вітчизняні дороги не дають можливість знизити центр маси вантажу, що перевозиться за рахунок використання коліс малого діаметра, для вирішення даного завдання передня і задня частина платформи опускаються і автомобіль стає нижче щодо центральної частини платформи, що забезпечує більшу стійкість і безпеку руху.

Як і на всіх причепах «ПРАГМАТЕК» рами «швейцарок» проходять процедуру гарячого цинкування, що робить питання необхідності антикорозійного догляду просто неактуальним. З 2019 року в базовій комплектації всі габаритні ліхтарі - діодні. Тому ні на території України, ні за кордоном ви практично не будете мати неприємних сюрпризів, пов'язаних з перегорілими лампочками і непрацюючими ліхтарями. Лампи розжарювання нам все ж довелося залишити в задніх багатофункціональних ліхтарях через їх високу вартість і, відповідно, вартість їх заміни. У разі проведення оперативних ремонтних робіт за кордоном ви без проблем зможете придбати потрібну деталь, тому що в конструкції використовуються комплектуючі від відомих німецьких виробників AL-KO, KNOTT і MEFRO. Також цей факт забезпечує високі експлуатаційні характеристики і широку доступність на всій території ЄС. А для України у нас є практично всі запасні частини на основному складі і філіях. Також до ваших послуг наше власне спеціалізоване СТО, яке зможе провести ремонтні роботи будь-якої складності.

  Лавети «SWISS PLUS LIGHT»

Ця модель підійде для тих, хто крім автомобілів також перевозить вантажі. Купуючи модель «SWISS PLUS LIGHT» ви отримуєте майже всі ті ж вигоди що і у моделі «SWISS». Передня частина зроблена прямою, що дозволяє без проблем розмістити і зафіксувати вантаж. Безпеку пересування і надійність перевезення забезпечить вам міцна оцинкована рама в сукупності з комплектуючими від кращих європейських виробників.

 

  Причепи «Cкіф Квадро» для перевезення квадроциклів

Причепи серії "Скіф Квадро" призначені для легкого та зручного транспортування квадроциклів. Основними перевагами серії (крім стандартних для причепів ПРАГМАТЕК оцинкованої рами і ретельно проробленої конструкції) є:

• полегшена конструкція рами і кузова реалізована за рахунок гнутих елементів, які не програють по міцності важчій профільній трубі;
• вантажна платформа з металевого листа з овальною перфорацією. Даний елемент також надає конструкції легкості, роблячи її при цьому більш міцною. Крім того овальна форма отворів і їх розташування дають можливість без найменших хитрощів закріпити на платформі квадроцикл будь-яких розмірів і габаритів;
• надійність конструкції реалізована за допомогою болтових з'єднань, які, на відміну від зварних, забезпечують високу ремонтопридатність, а також збереження елементів рами і кузова при перевантаженнях і експлуатації на екстремальному бездоріжжі;
• перекидна платформа в моделях "Квадро-Turn" робить процес завантаження і вивантаження квадроцикла максимально простим і комфортним;
• не знадобляться ні перевезення трапів, ні їх установка, крім того, відсутній також і ризик їх втратити;
• спеціальні підніжки біля крил забезпечують комфортний доступ до вашого квадроциклу після його завантаження і фіксації на платформі.

  Причепи «Cкіф Мото» для перевезення мотоциклів

Як не складно зрозуміти з назви, причепи "Скіф Мото", призначені для перевезення мотоциклів. У модельний ряд входять модифікації для транспортування однієї, двох і трьох одиниць. Спеціальні заїзні жолоби, опорні стійки і підніжка дозволять з легкістю завантажити мотоцикл на платформу, а продумана система кріплень забезпечує надійну фіксацію транспортного засобу будь-якої конфігурації. Все це в поєднанні з незмінно високою якістю продукції ПРАГМАТЕК, продуманістю конструкції, надійним антикорозійним захистом і багаторічним досвідом виробника, вкладеному в кожен елемент, робить причепи "Скіф Мото" одним з кращих рішень для перевезення мототехніки.

   З усіх питань щодо дилерства, дилерських цін і організації продажів звертайтеся за телефонами: 

Для дзвінків по Україні:
 +38 (067) 327-30-50
 +38 (063) 685-99-99 

Для дзвінків по Білорусі:

 +37 (525) 694-72-84

 


Наші контакти +38 (050) 22-44-666, +38 (067) 22-44-666або введіть свій номер телефону
і ми вам обов'язково зателефонуємо.